SENARAI STAF NCRC

Written by Super User on .

IMAGENAMEJAWATANE-MELNO.SAMB : +604 928
 prof rohana Prof. Madya Dr. Rohana Yusof Pengarah rohana@uum.edu.my +604 - 928 6561
 norehan web Prof. Madya Dr. Norehan Abdullah
Timbalan Pengarah  norehan@uum.edu.my +604 - 928 6567
dr hazel Dr. Hazeline Ayoup Penyelaras UCTC, UUM

hazel@uum.edu.my

+604 - 928 6554
 arikah web Pn. Yati Arikah Mohd Yusoff
Penolong Pengarah arikah@uum.edu.my +604 - 928 6552
 taufiq web En. Mohammad Taufiq Hj. Othman
Pegawai Penyelidik Sosial taufiq@uum.edu.my +604 - 928 6553
 hasliza web Pn. Noor Hasliza Abd. Hamid Penolong Pegawai Tadbir noorhasliza@uum.edu.my +604 - 928 6563
 azyan web Cik. Nur Azyan Rasyiqah Abd. Hamid Penolong Pegawai Tadbir nurazyan@uum.edu.my +604 - 928 6564
 yati web Pn. Norhayati Nor Hakimi Setiausaha Pejabat nyati@uum.edu.my +604 - 928 6551 
 mazlina web Cik Mazlina Che Omar

Pembantu Tadbir (P/O)

(Kewangan)

ckmazlina@uum.edu.my +604 - 928 6559
saliza web Pn. Saliza Ahmad

Pembantu Tadbir (P/O) 

ah.saliza@uum.edu.my +604 - 928 6555
 aleen web Pn. Noor Azleen Zolhaimi

Pembantu Tadbir (P/O)

noorazleen@uum.edu.my +604 - 928 6560
 rohana web Pn. Rohana Ramli Pembantu Tadbir (P/O) r.rohana@uum.edu.my +604 - 928 6556
 ilyas web En. Ilyas Nik Umak Pembantu Operasi ilyas@uum.edu.my +604 - 928 6566

SOROTAN PERISTIWA / AKTIVITI NCRC

  • bubur asyura web
  • rtd housing web
  • merdeka
  • new school web
  • sambutan merdeka
  • blue print
  • rtd pengawal asing
  • rekha pai
  • 001
  • 002
  • 003
  • 004
  • 005
  • 007
  • 008
  • 009
  • 010
  • 011
  • IHYA RAMADHAN WEBSITE
  •  pocens logoNew Picture 6 New Picture 22 uctc2015260px-Iskandar Malaysia logo logo unisba perdasi logo umk-universitas muria kudus New Picture 18 New Picture 8 New Picture New Picture 9 New Picture 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19